درباره ما

در دنیای امروز سرعت در ارائه خدمات، حق انتخاب بیشتر برای مشتری و قیمت مناسب، ۳ راه کار اصلی هر کسب و کاریست. امروزه با توجه به مشغله عمومی و کمبود وقت در زنگی شهری، خرید با رو‏‌ش‌های جدید، راحت‌تر و مطمئن‌تر می‌تواند کمک شایانی برای مشتری باشد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.
با توجه به توضیحات بالا فروشگاهی که بتواند این نیازها را به درستی پاسخ دهد، می تواند تجربه ی خوشایندی ازخرید اینترنتی را برای مشتریان خود رقم بزند . برای رسیدن به چنین تجربه ای اصولی وجود دارد که یک فروشگاه با اجرای آن هاست که می تواند رضایت خریداران را جلب کند .
فروشگاه اینترنتی نقره ساحل با مدیریت ” آقای امیرحسین قیدی ” با تجربه ی چندین ساله در عرضه و فروش زیورالات نقره تلاش دارد با ارائه محصولات با کیفیت و با هدف جلب نهایت رضایتمندی و اعتماد مشتریان خود، تجربه ی متفاوت و البته لذت بخشی از خرید اینترنتی در ذهن خریداران به جای بگذارد . کارشناسان حرفه ای و تیم پاسخگویی و پیگیری مجرب نقره ساحل همواره در کنار شما می باشند و از طریق کانال های ارتباطی اعلام شده آماده پاسخگویی به سؤالات و رفع مشکلات احتمالی شما پیش از سفارش، حین ثبت سفارش و البته بعد از سفارش و تحویل کالا می باشند.
توجه کنید تنها شعبه این فروشگاه، گالری نقره ساحل واقع در تجریش، پاساژ قائم، طبقه دوم، پلاک ۱۰۳ می‌باشد.
ممنون از همراهی شما عزیزان

دکمه بازگشت به بالا
بستن