درباره ما

در دنیای امروز سرعت در ارائه خدمات، حق انتخاب بیشتر برای مشتری و قیمت مناسب، ۳ راه کار اصلی هر کسب و کاریست. امروزه با توجه به مشغله عمومی و کمبود وقت در زنگی شهری، خرید با رو‏‌ش‌های جدید، راحت‌تر و مطمئن‌تر می‌تواند کمک شایانی برای مشتری باشد.از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

با توجه به توضیحات بالا فروشگاهی که بتواند این نیازها را به درستی پاسخ دهد، می تواند تجربه ی خوشایندی ازخرید اینترنتی را برای مشتریان خود رقم بزند . برای رسیدن به چنین تجربه ای اصولی وجود دارد که یک فروشگاه با اجرای آن هاست که می تواند رضایت خریداران را جلب کند .
فروشگاه اینترنتی نقره ساحل با مدیریت ” آقای امیرحسین قیدی ” با تجربه ی چندین ساله در عرضه و فروش زیورالات نقره تلاش دارد با ارائه محصولات با کیفیت و با هدف جلب نهایت رضایتمندی و اعتماد مشتریان خود، تجربه ی متفاوت و البته لذت بخشی از خرید اینترنتی در ذهن خریداران به جای بگذارد . کارشناسان حرفه ای و تیم پاسخگویی و پیگیری مجرب نقره ساحل همواره در کنار شما می باشند و از طریق کانال های ارتباطی اعلام شده آماده پاسخگویی به سؤالات و رفع مشکلات احتمالی شما پیش از سفارش، حین ثبت سفارش و البته بعد از سفارش و تحویل کالا می باشند.
توجه کنید تنها شعبه این فروشگاه، گالری نقره ساحل واقع در تجریش، پاساژ قائم، طبقه دوم، پلاک ۱۰۳ می‌باشد.
ممنون از همراهی شما عزیزان