قوانین و مقررات

تعهدات فروشنده و خریدار

فروشنده =نقره ساحل
خریدار = شخص حقیقی یا حقوقی ارسال کننده فرم سفارش خرید
۱- فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.
2- فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد.
۳-فروشنده موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده و در بسته بندی مناسب به دست خریدار برساند.
۴- خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پیک در اختیار فروشنده قرار دهد.
۵-خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.
۶- خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند.

فروشنده مسئولیت شکستگی و یا معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.
۷-خریدار موظف است قبل از خرید محصول مورد نظر با فروشگاه نقره ساحل تماس گرفته و از موجود بودن کالا و قیمت روزانه آن اطمینان حاصل کند.
8- پس از سفارش کالا از طریق سایت به منظور هماهنگی و تایید تلفنی با شما تماس گرفته خواهد شد و امکان لغو سفارش تا آن زمان امکان پذیر می‌باشد ، لذا پس از تایید تلفنی ، هزینه لغو ارسال کالا به عهده خریدار خواهد بود.

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

نقره ساحل ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت ، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و کدپستی مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های نقره ساحل قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور صادر می‌شود، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و نقره ساحل تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد. نقره ساحل متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند. در واقع با استفاده از ” سایت نقره ساحل “، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید.

مزایای تجارت الکترونیک برای مصرف‌کنندگان

موسسات تجاری به منظور افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه‌ها و بالا بردن کیفیت خدمت مشتریان، بر روی تجارت الکترونیک سرمایه‌گذاری می‌کنند. مشتریان نیز جذب خرید از طریق اینترنت می‌شوند چون درمی‌یابند که قدرت انتخابشان به طور حیرت‌آوری افزایش پیدا می‌کند، اطلاعات بیشتر و بهتری برای خرید بدست می‌آورند و خرید راحت‌تری انجام می‌دهند. افراد پر مشغله نیز می‌توانند در وقتشان صرفه‌جویی کنند. اطلاعات بهتر، انتخابهای بیشتر و هزینه‌های عملیاتی کمتر کسب و کارها و مشتریان را به طور همزمان به سمت تجارت الکترونیک سوق می‌دهد.
امیدواریم تلاش مادر جهت آسایش ،اطمینان ورضایت شماموفق بوده باشد.
باتشکر